Pomiary elektryczne

Firma wykonuje okresowe i odbiorcze pomiary elektryczne. Regularne sprawdzenie instalacji przez wykwalifikowany personel pozwala na utrzymanie bezpieczeństwa i odpowiednią, wczesną reakcję na usterki oraz wszelkie objawy starzenia się instalacji. Sprawdzenie tego typu jest również wymagane przez art. 62 prawa budowlanego. Jeśli myślisz, że usługa tego typu nie jest Ci potrzebna, wystarczy, że zadasz sobie pytanie czy ubezpieczyciel wypłaci Ci odszkodowanie, gdy przyczyną wypłaty będą szkody powstałe w wyniku wad, nie sprawdzonej zgodnie z prawem, instalacji elektrycznej. Wykonujemy między innymi takie pomiary jak:
  • Impedancja pętli zwarcia
  • Rezystancja izolacji
  • Parametry zabezpieczeń RCD
  • Rezystancja uziemień i instalacji odgromowej
  • Natężenia oświetlenia ogólnego, stanowisk pracy, awaryjnego
  • Okresowe sprawdzenie przeciwpożarowych wyłączników prądu
  • Pomiary instalacji PV oraz wiele innych

Cechuje nas indywidualne podejście do klienta i elastyczność czasowa. Każde zlecenie pomiarowe wyceniamy indywidualnie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami. 

instalacje PV

Wraz z rosnącą popularnością instalacji fotowoltaicznych rośnie liczba wykonawców, a jakość tego typu usług spada. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja instalacja została wykonana wedle obowiązujących przepisów i spełnia wymogi norm oraz jest bezpieczna dla Ciebie, Twojej rodziny czy Twojej firmy, lub chcesz dokonać wymaganego prawem przeglądu, skontaktuj się z nami.

Analiza jakości zasilania


Jeżeli Twoja firma boryka się z rosnącymi cenami energii, a dużą część opłat, stanowią opłaty za energię bierną, pomożemy dobrać odpowiednią kompensację i obniżyć rachunki. Jeśli masz wątpliwości co do jakości zasilania, jesteśmy w stanie przeprowadzić odpowiednią analizę.